בדרך ממועדון

יצאנו ממועדון, הזמנתי מונית ונסענו אליה הביתה. היה אפשר לראות שאלכוהול די השפיעה עליה, כמה דקות אחרי תחילת נסיעה הרגשתי שהיד שלה נחתה על הברך שלי ואז היא התחילה לעלות. 
-"אני רוצה אותך" – לחישה חמה ישר לתוך האוזן ואני מרגיש שדיים על הכתף שלי ויד בין הרגליים.
אני לא מתנגד והיא מתחילה לפתוח את הרוכסן, מושכת את התחתונים ומורידה את הראש למטה. אני מרגיש את אצבעות שלה על הזין ואת הלשון שלה שמחליק לכל האורך. אני סוגר את העיניים ובזה הרגע השפתיים שלה "תופסים את הזין והוא מחליק בפנים. האצבעות עוברות לאשכים וזה גורם לי להרגיש צמרמורת.  
-"מתוק, אתה מדהים" – היא לוחשת על האוזן שלי. 
היא עולה למעלה, מנשקת אותי בתשוקה ויורדת בחזרה למטה. אני רוצה להחזיר לה קצת, מכניס את היד לתוך המחשוף שלה ותופס שד. מוצא פטמה ומלטף אותה עם האצבעות. היא מתחילה לגנוח בשקט. היא מזיזה את השיער שלה, ככה שאני יכול לראות כל מה שהיא עושה. איך  השפתיים שלה גולשים על הזין, איך הלשון מלקק את הראש ואז איך הזין שוב פעם נכנס עמוק לתוך הפה שלה. 
בסופו של דבר, לא יכולתי להחזיק יותר וגמרתי חזק לתוך הפה שלה. היא תפסה את הזין חזקה ומצצה את כל הזרע. בלי כוחות אני נזרק על המושב, אבל היא ממשיכה למצוץ עוד מספר דקות. היא המשיכה ללקק את זרע מהגוף שלי, עד שלא עצרתי אותה ונישקתי. 
סוף סוף הגענו. 
כל הזמן שהיינו במעלית התנשקנו, היא לקחה את היד שלי והצמידה אותה בין הרגליים. אפילו דרך התחתונים שלה הרגשתי עד כמה היא רטובה. התחלתי לשפשף את הכוס שלה דרך התחתונים. היא מחצה את היד עם הירכיים וביקשה ממני להוריד את התחתונים שלה. עשיתי את זה משכתי את התחתונים שלה עד הברך. היא הרימה את החצאית של השמלה כדי להראות לי מה יש מתחת. המראה של הכוס המגולח שלה רק הדליק אותי עוד יותר. 
-"רגע" – היא אמרה ולחצה לעצור -"אני רוצ כאן ועכשיו" 
אחרי המילים האלה היא הורידה את התחתונים לגמרי
-"נו, מתוק, אני רוצה לראות את כל הגוף שלך"
התחלתי להתפשט. בזמן שפתחתי את הכפתורים על החולצה שלי היא כבר הספיקה להוריד את השמלה ואת החזייה שלה. החזייה החביאה מתחת שני שדיים מאוד מושכים עם פטמות עומדות. 
-"אני רוצה לראות הכל" – היא שוב פעם אמרה לי בזמן שהיא לא מורידה ממני את העיניים. באותו הזמן עם יד אחת היא שיחקה עם הכוס שלה ויד שניה עם השדיים. 
-"כן, תראה לי אותו" – היא ביקשה בתשוקה חזקה 
הורדתי את התחתונים שלי ונעמדתי מולה ערומם לגמרי עם זין עומד. ראיתי שהיא נהנית ממראה של הזין שלי בזמן שהיא ממשיכה לשחק עם עצמה.
-"תעשה ביד" – היא ביקשה ממני. היא ירדה למטה ופתחה את הרגליים שלה, ככה שאני יראה את החור שלה. 
הסתכלתי איך היא משחקת עם הדגדגן ועשיתי ביד. הרגשתי שאני הולך לגמור. גם היא הייתה על הקצה.
-"אני הולכת לגמור!" – " גם אני" – תגמור על השדיים שלי"
יש אחרי זה כל הגוף שלה התחיל לרעוד והיא הוציאה צרחה חזק. אחרי זה גמרתי גם אני. מיליתי את השדיים שלה בזרע. היא ישר התחילה למרוח הכל לתוך העור. בקושי עמדתי על הרגליים והיא לא עצרה עד שלא הוציאה ממני את כל המיצים. אחרי המשחקים האלה המשכנו לדירה שלה להמשיך את המפגש האינטימי.